400LSG6800M77X171
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSG6800M77X171
400LSG6800M77X171 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 6800 µF kapasiteli, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıyla chassis mount şekilde kullanılan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% toleransla üretilen komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Radial can paketlemesi ile sağlam mekanik bağlantı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V