400LSG5600MEFC77X141
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSG5600MEFC
400LSG5600MEFC77X141 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LSG5600MEFC77X141, 5600 µF kapasitansına ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türüne sahip chassis mount tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 10 kHz'de 18.48 A ve 120 Hz'de 13.2 A ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V