400LSG3900MDC464X114
CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSG3900MDC
400LSG3900MDC464X114 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LSG3900MDC464X114 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3900 µF kapasitans değerine sahip bu komponentin nominal gerilimi 400 V'tur. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis monte edilebilir. Geniş çalışma sıcaklık aralığında (-25°C ~ 105°C) kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Polar bir bileşen olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolamada tercih edilir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V