400LSG10000MEFC90X191
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSG10000MEFC
400LSG10000MEFC90X191 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LSG10000MEFC90X191, 10000 µF kapasitanslı yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile tasarlanmış bu komponent, chassis mount tipi vida terminalleri ile sabit kurulum uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sağlar. 10 kHz'de 30.94 A ve 120 Hz'de 22.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi ile genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V