400LSG10000M90X191
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400LSG10000M90X191
400LSG10000M90X191 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LSG10000M90X191, 10000 µF kapasitansına sahip screw terminals bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile tasarlanan bu komponent, chassis mount şekilde kurulum için uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan kondansatör, 10 kHz'de 30.94 A ve 120 Hz'de 22.1 A ripple current taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans kompanzasyon uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V