400LLE4.7MEFCT810X12.5
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400LLE4.7MEFCT
400LLE4.7MEFCT810X12.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LLE4.7MEFCT810X12.5, 4.7 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. Radial, can tipi kasa içinde gelen kondansatör, through hole monte edilir ve -40°C ile +105°C arasında çalışır. 105°C'de 15000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip, 122 mA ripple current kapasitesi (@100 kHz) ile yüksek frekanslı devrelerde kullanılabilir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 122 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 61 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V