400LEX6R8MEFC10X16
CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400LEX6R8MEFC
400LEX6R8MEFC10X16 Hakkında
Rubycon 400LEX6R8MEFC10X16, 6.8 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına ve 125°C'de 5000 saat yaşam süresine sahiptir. 100 kHz'de 161 mA ve 120 Hz'de 85 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri, kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 161 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V