400LEX1.5MEFC8X9
CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400LEX1.5MEFC
400LEX1.5MEFC8X9 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LEX1.5MEFC8X9, 1.5 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı destekleyen bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 125°C) güvenli şekilde çalışır. 4000 saat ömür garantisi ile 125°C sıcaklıkta kullanılabilir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 100 kHz'de 60 mA ve 120 Hz'de 30 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1.5 µF
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V