400KXF120MEFCSN30X20
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400KXF120MEFCSN
400KXF120MEFCSN30X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400KXF120MEFCSN30X20, 120µF kapasitanslı ve 400V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketlemesi sayesinde through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek frekans uygulamalarında 1.05 A @ 10 kHz, düşük frekans uygulamalarında ise 750 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesi ile standart güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V