400HXC82MEFC22X30
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400HXC82MEFC
400HXC82MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400HXC82MEFC22X30, 82 µF kapasitansa ve 400 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montaj destekler. ±20% tolerans ile çalışır ve -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına dayanır. 2000 saat ömre (105°C'de) sahiptir. 10 kHz'de 1.134 A ve 120 Hz'de 810 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, motor kontrolü, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.134 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V