400HXC270MEFCSN30X40
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400HXC270MEFCSN
400HXC270MEFCSN30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400HXC270MEFCSN30X40, 270 µF kapasitanslı ve 400V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 2.94 A ve 120 Hz'de 2.1 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynağı, invertör, UPS ve endüstriyel elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V