400HXC270MEFC35X30
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400HXC270MEFC
400HXC270MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400HXC270MEFC35X30, 270 µF kapasitanslı ve 400 V nominal voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür sunmaktadır. ±20% toleransla üretilen bileşen, 10 kHz'de 2.8 A ve 120 Hz'de 2 A ripple akımına dayanabilir. Through-hole montaj özelliği sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V