400HXC270MEFC25X50
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400HXC270MEFC
400HXC270MEFC25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400HXC270MEFC25X50, 270 µF kapasitans ve 400 V nominal gerilime sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile belirtilen, polar yapısı nedeniyle yönlü bağlantı gerektiren bu kondansatör, 10 kHz'de 2.884 A ve 120 Hz'de 2.06 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.884 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V