400CXW82MEFC12.5X45
CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400CXW82MEFC
400CXW82MEFC12.5X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400CXW82MEFC12.5X45, 82 µF kapasitansına ve 400V çalışma voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 915 mA ve 120 Hz'de 610 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve desoupling devrelerinde kullanılabilir. Parçanın eski seri (obsolete) olduğu ancak stok parçalarda bulunabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 915 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V