400CXW120MEFC16X35
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400CXW120MEFC
400CXW120MEFC16X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400CXW120MEFC16X35, 120 µF kapasitansında ve 400 V rated voltajında radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 10 kHz'de 1.2 A ve 120 Hz'de 800 mA ripple akım özelliklerine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montajlı, radial can paketi şeklinde olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Parça obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V