400CXW100MEFR14.5X40
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400CXW100MEFR
400CXW100MEFR14.5X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400CXW100MEFR14.5X40, 100µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi garanti eder. ±20% toleransı olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 1.035A @10kHz, düşük frekans ripple akımı 690mA @120Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.035 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V