400CXW100MEFC12.5X50
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400CXW100MEFC
400CXW100MEFC12.5X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400CXW100MEFC12.5X50, 100 µF kapasitans ve 400V rated voltaj ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile doğrudan PCB'ye monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.02 A ve 120 Hz'de 680 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve enerji depolama amaçlı kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V