400CNQ035
DIODE MODULE 35V 200A TO244AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-244AB
Seri / Aile Numarası
400CNQ035
400CNQ035 Hakkında
400CNQ035, Vishay tarafından üretilen TO-244AB paketli Schottky diyot modülüdür. 35V reverse voltaj kapasitesi ile 200A ortalama doğrultulan akım sağlayan bu komponent, 1 çift common cathode konfigürasyonuna sahiptir. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns) sahip olması, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmasını sağlar. 730mV forward voltaj (@400A) ile düşük ısıl kayıp sunar. Chassi montajı için tasarlanan bu diyot modülü, -55°C ile 150°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. Güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, inverter ve endüstriyel uygulamalarında doğrultucu olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-244AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-244AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 730 mV @ 400 A