400BXW82MEFC14.5X35
CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXW82MEFC
400BXW82MEFC14.5X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXW82MEFC14.5X35, 82 µF kapasitanslı 400V derecelendirilmiş radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, 100 kHz'de 1.675 A ve 120 Hz'de 670 mA ripple akımına dayanıklıdır. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. Ürün mevcut olarak üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.675 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 670 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V