400BXW68MEFC16X25
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXW68MEFC
400BXW68MEFC16X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXW68MEFC16X25, 68µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 12.000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. ±20% toleransı, 100 kHz'de 1.425 A ve 120 Hz'de 570 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile devreye entegre edilmesi gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.425 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 570 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V