400BXW39MEFC14.5X20
CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXW39MEFC
400BXW39MEFC14.5X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXW39MEFC14.5X20, 39 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim değeri ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim devre uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile ürün, 105°C sıcaklıkta 10000 saat ömür garantisi vermektedir. Geniş çalışma sıcaklık aralığında (-25°C ~ 105°C) kullanılabilir. 900 mA @ 100 kHz ve 360 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesi ile devre stabilitesini sağlar. Through Hole montajı ile geleneksel PCB tasarımlarında yerleştirilir. Ürün Obsolete statüsü taşımaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V