400BXW150MEFR18X35
CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXW150MEFR
400BXW150MEFR18X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXW150MEFR18X35, 150 µF kapasitans ve 400 V nominal gerilim değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 12.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 2.07 A ve 120 Hz'de 920 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve işaret işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V