400BXW150MEFC18X35
CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXW150MEFC
400BXW150MEFC18X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXW150MEFC18X35, 150 µF kapasitanslı ve 400V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla sabitlenebilir. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 12000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. 100 kHz'de 2.07 A ve 120 Hz'de 920 mA ripple current değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı nedecektarım yönü önemlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V