400BXW120MEFC16X35
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXW120MEFC
400BXW120MEFC16X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXW120MEFC16X35, 120 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 12000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 1.823 A ve 120 Hz'de 810 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Lütfen dikkat: Bu ürün üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.823 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V