400BXW100MEFR14.5X40
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXW100MEFR
400BXW100MEFR14.5X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXW100MEFR14.5X40, 100 µF kapasitanslı ve 400V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 12000 saatlik ömür süresi garantisinde bulunur. 100 kHz'de 1.71 A ve 120 Hz'de 760 mA ripple akım değerleri ile endüstriyel ve consumer elektroniği uygulamalarında, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri için kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.71 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V