400BXF56M18X20
CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXF56M
400BXF56M18X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXF56M18X20, 56 µF kapasitanslı 400V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipine sahip olan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 10.000 saat ömür garantisi sağlar. 100 kHz'de 1.3A, 120 Hz'de 520 mA ripple current toleransına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde kullanılan genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. Radial, kutu tipi kasa tasarımı kompakt PCB tasarımlarında yerleştirilmeye uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V