400BXF18M10X20
CAP ALUM 18UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXF18M10X20
400BXF18M10X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXF18M10X20, 18 µF kapasitanslı ve 400V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Maksimum 105°C sıcaklıkta 10.000 saatlik ömür süresi ile güvenilir performans sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, 100 kHz'de 500 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple akımı kaldırabilir. Çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır. Radial Can paketlemesi ile düz PCB tasarımlarında yerleştirilmesi kolaydır. Ürün obsolete konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V