400BXC68MEFCCE18X25
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXC68MEFCCE
400BXC68MEFCCE18X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXC68MEFCCE18X25, 68 µF kapasitanslı, 400V nominal voltajda çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış, through-hole montajı için uygun bu bileşen genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunan kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Ripple current özelliği 100 kHz'de 1.47 A, 120 Hz'de 588 mA değerlerindedir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel endüstriyel uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 588 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V