400BXA82MEFCCC18X35.5
CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXA82MEFCCC
400BXA82MEFCCC18X35.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXA82MEFCCC18X35.5, 82 µF kapasitans ve 400 V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanan bu polar kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ile 105°C) güvenilir çalışma sağlar. 105°C'de 12000 saat yaşam süresi ile uzun ömürlü kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini korur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial can paketlemesi kompakt tasarımlar için uygun alan verimliliği sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V