400BXA6R8MEFCT810X16
CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400BXA6R8MEFCT
400BXA6R8MEFCT810X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXA6R8MEFCT810X16, 6.8 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400 V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, ±20% tolerans ile çalışır. Through Hole montaj türüne uygun olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 10000 saat ömür süresi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve benzer alanlarda ripple current filtrelenmesi gerekli yerlerde uygulanabilir. Çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasında değişmektedir. 100 kHz'de 220 mA ve 120 Hz'de 110 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V