400BXA68MEFCCE18X31.5
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXA68MEFCCE
400BXA68MEFCCE18X31.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXA68MEFCCE18X31.5 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 68 µF kapasitans değeri ile 400V rated gerilime sahip bu radial montajlı komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygundur. 12000 saat ömür süresi 105°C'de sağlanan bu kondansatör, 500 mA @ 120 Hz ve 1 A @ 100 kHz ripple current toleransına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses sistemlerinde kullanılan bu bileşen ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole konfigürasyonu sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına kolay entegrasyonu mümkündür.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V