400BXA47M18X25
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400BXA47M
400BXA47M18X25 Hakkında
Rubycon 400BXA47M18X25, 47 µF kapasitanslı, 400V rated gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine sahip olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 12000 saatlik ömrü 105°C'de belirlenen bu kondansatör, general purpose uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Yüksek frekans ripple akımı 840 mA @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 420 mA @ 120 Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 840 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V