400BXA10MCC10X20
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400BXA10MCC
400BXA10MCC10X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400BXA10MCC10X20, 10 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 280 mA ripple current kapasitesi (100 kHz'de) ve 140 mA (120 Hz'de) ile güç kaynakları, amplifikatörler, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V