400AX4.7MEFC8X9
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400AX4.7
400AX4.7MEFC8X9 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400AX4.7MEFC8X9, 4.7 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile ürün genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V