400AX18MEFC10X16
CAP ALUM 18UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400AX18MEFC
400AX18MEFC10X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400AX18MEFC10X16, 18 µF kapasitansına ve 400V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Through-hole montajı destekleyen kondansatör, 100 kHz'de 225 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve stabilizasyon devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 225 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V