400AX12MEFC10X12.5
CAP ALUM 12UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
400AX12MEFC
400AX12MEFC10X12.5 Hakkında
Rubycon 400AX12MEFC10X12.5, 12 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketinde gelen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar ve 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı ve 165 mA @ 100 kHz ripple current ile, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Through Hole montaj tipiyle PCB'ye direk lehimleme yöntemiyle yerleştirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 165 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V