3EZ68DE3/TR8
DIODE ZENER 68V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ68DE3
3EZ68DE3/TR8 Hakkında
Microchip Technology tarafından üretilen 3EZ68DE3/TR8, 68V nominal gerilim değerine sahip 3W güce sahip bir Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paketinde gelen bu komponent, voltaj düzenlemesi ve aşırı gerilim koruması uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu bileşen, 500 nA ters sızıntı akımı ve 70 Ohm maksimum empedans değerleriyle karakterize edilmiştir. %20 tolerans ile üretilen komponentin 1.2V maksimum forward voltajı vardır. Through-hole montaj tipi sayesinde PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 51.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 68 V