3EZ68D5E3/TR8
DIODE ZENER 68V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ68D5E3
3EZ68D5E3/TR8 Hakkında
3EZ68D5E3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 68V nominal değerli Zener diyottur. 3W güç kapasitesine sahip bu komponent, gerilim düzenleme ve koruma uygulamalarında kullanılır. DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulan cihaz, -65°C ile +150°C arasında çalışır. 500 nA ters akım sızıntısı ve 70 Ohm maksimum impedansı ile sabit gerilim referansı sağlayan devreler, aşırı gerilim koruma devreleri ve voltaj regülatörlerde uygulanabilir. ±5% tolerans aralığında üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 51.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 68 V