3EZ62D10E3/TR8
DIODE ZENER 62V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ62D10E3
3EZ62D10E3/TR8 Hakkında
3EZ62D10E3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 62V nominal gerilime sahip 3W güç kapasiteli zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve gerilim sınırlama uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Maximum 55 Ohm impedans değeri ile hızlı gerilim kararlılığı sağlar. 500 nA @ 47.1V ters kaçak akımı özellikleri ile düşük sızıntı sunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile konvansiyonel PCB tasarımlarında kullanılabilir. ±10% tolerans ile üretilen komponentin 1.2V forward voltajı vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 47.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V