3EZ51D2E3/TR12
DIODE ZENER 51V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ51D2E3
3EZ51D2E3/TR12 Hakkında
3EZ51D2E3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 51V nominal gerilimdeki 3W güçte bir zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket tipinde through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±2% tolerans ile üretilir ve -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Maksimum 48Ω impedansiyle ve 500nA ters kaçak akımıyla (38.8V'de) karakterize edilir. Voltaj regülasyonu, sürtünme, aşırı voltaj koruması ve güç kaynağı stabilizasyonu uygulamalarında kullanılır. Aktif parça statüsü ile devam eden tasarımlara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 38.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 48 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V