3EZ51D10E3/TR8
DIODE ZENER 51V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ51D10E3
3EZ51D10E3/TR8 Hakkında
Microchip Technology tarafından üretilen 3EZ51D10E3/TR8, 51V nominal gerilim ve 3W güç kapasitesine sahip bir tekil zener diyotudur. DO-204AL (DO-41) eksenyal paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışan cihaz, ±10% tolerans ile tedarik edilir. 500 nA ters sızıntı akımı ve 48 Ohms maksimum impedans özellikleriyle gücü sınırlamayan ve aşırı gerilimden koruma sağlayan devre tasarımlarında yer alır. Diyot, 1.2V ileri gerilim düşüşü (200 mA'de) ile karakterize edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 38.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 48 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V