3EZ47DE3/TR8
DIODE ZENER 47V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ47DE3
3EZ47DE3/TR8 Hakkında
3EZ47DE3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 47V nominal değerine sahip 3W güç kapasiteli Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket ile sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. 47V referans voltaj değeri, ±20% tolerans aralığında, 500 nA ters kaçak akımı ve 38Ω maksimum impedans ile karakterizedir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Through-hole montajı için uygundur ve aktif üretim durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 35.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 38 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V