3EZ30D/TR8
DIODE ZENER 30V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ30D
3EZ30D/TR8 Hakkında
3EZ30D/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 30V nominal voltajda tek zener diyottur. 3W güç kapasitesi ile voltaj regülasyonu ve transiyent korunması uygulamalarında kullanılır. DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans ile üretilen diyot, 16 Ohms maksimum impedans değerine sahiptir ve 22.5V'ta 500 nA ters kaçak akımına sahiptir. Devre tasarımında voltaj sabitleme, EMI/RFI bastırma ve devrelerin aşırı voltaj korunması için uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 22.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 16 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V