3EZ22D2/TR8
DIODE ZENER 22V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ22D2
3EZ22D2/TR8 Hakkında
3EZ22D2/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 22V nominal geriliminde axial paketli tek zener diyottur. 3W güç derecelendirilmesi ile voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. DO-204AL (DO-41) through-hole paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 500 nA @ 16.7V ters kaçak akımı ve ±2% tolerans ile hassas voltaj kontrol gerektiren devreler için uygun bir seçenektir. Şerit halinde tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 16.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 8 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V