3EZ20D5/TR12
DIODE ZENER 20V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ20D5
3EZ20D5/TR12 Hakkında
3EZ20D5/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 20V nominal gerilimde çalışan 3W güç kapasiteli Zener diyotudur. DO-204AL (DO-41) axial paketinde temin edilen bu komponent, gerilim regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. Maximum 7 Ohm impedans değeri ile 500 nA reverse leakage akımına sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. ±5% tolerans ile üretilen bu Zener diyot, through-hole montajı için uygundur ve aktif ürün statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 15.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 7 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V