3EZ200DE3/TR12
DIODE ZENER 200V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ200DE3
3EZ200DE3/TR12 Hakkında
3EZ200DE3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 200V nominal gerilime sahip 3W güçte bir zener diyottur. Through hole montaj tipi DO-204AL (DO-41) paketinde sunulan bu bileşen, sabit gerilim referansı oluşturma, aşırı gerilim koruması ve devre stabilizasyonu uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransla 200V zener gerilimi sağlayan komponent, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 152V ters gerilimde 500nA ters sızıntı akımı karakteristiğine ve 875Ω maksimum empedansına sahiptir. Eski nesil teknolojisine rağmen, regulatör devrelerinde ve koruma uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 152 V
Impedance (Max) (Zzt) 875 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V