3EZ200D5/TR12
DIODE ZENER 200V 3W DO204AL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
3EZ200D5
3EZ200D5/TR12 Hakkında
3EZ200D5/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 200V nominal voltajlı Zener diyottur. 3W güç kapasitesiyle tasarlanan bu bileşen, DO-204AL (DO-41) paketinde sunulmakta olup, axial through-hole montajına uyumludur. 200V'da 875 Ohm maksimum impedans değerine sahiptir. Ters yönde 152V'da 500nA sızıntı akımı ile karakterize edilir. -65°C ile 150°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. ±5% voltaj toleransı ile sağlanır. Regülasyon, korumalı güç kaynakları, voltaj sabitleyiciler ve çeşitli elektronik devrelerde voltaj başvuru uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 152 V
Impedance (Max) (Zzt) 875 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V