3EZ150D2E3/TR8
DIODE ZENER 150V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ150D2E
3EZ150D2E3/TR8 Hakkında
Microchip Technology tarafından üretilen 3EZ150D2E3/TR8, 150V nominal zener gerilimi ile çalışan 3W güç kapasiteli bir zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paketine sahip olan bu komponent, voltaj regülasyonu, koruma devreler ve clipping uygulamalarında kullanılır. 500nA ters sızıntı akımı, ±2% tolerans ve 150V nominal çalışma gerilimi ile yüksek voltaj devre tasarımlarında çapraz voltaj sınırlandırması amacıyla tercih edilir. Through-hole montaj özelliğine sahip komponent -65°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 114 V
Impedance (Max) (Zzt) 550 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 150 V