3EZ11DE3/TR8
DIODE ZENER 11V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ11DE3
3EZ11DE3/TR8 Hakkında
3EZ11DE3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 11V nominal gerilimli Zener diyottur. 3W güç yeteneğine sahip bu bileşen, DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulmaktadır. Through hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Ters kaçak akımı maksimum 1µA @ 8.4V, empedansı 4Ohm'dur. İleri gerilimi 1.2V @ 200mA'dedir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, gerilim regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 8.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 4 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V