3EZ10D2E3/TR12
DIODE ZENER 10V 3W DO204AL
Seri / Aile Numarası
3EZ10D2E3
3EZ10D2E3/TR12 Hakkında
3EZ10D2E3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 10V nominal gerilimde çalışan 3W güce sahip Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) aksiyel paketlemesiyle through-hole montajına uygun olup, ±2% gerilim toleransı ile sunulmaktadır. 3.5Ω maksimum empedans ve 3µA ters sızıntı akımı özellikleriyle sahip olan bu bileşen, voltaj regülasyonu, koruma devreleri, referans gerilim uygulamaları ve devre koruması sistemlerinde kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 7.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 3.5 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 3 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V